Konkurs plastyczny "Zaczytana Szkoła" - wyniki

Opublikowano: czwartek, 28, styczeń 2021

Konkurs plastyczny „Zaczytana Szkoła”

Czytanie redukuje stres, poprawia naszą pamięć, poszerza nasze słownictwo, utrwala zasady pisowni, sprawia, że przez dłuższy czas jesteśmy w stanie skupić naszą uwagę. Ale przede wszystkim, czytanie rozwija naszą wyobraźnię! Czytając wyobrażamy sobie jak wyglądają bohaterowie i miejsca i chociaż opis jest ten sam, to każdy z nas może mieć w głowie zupełnie inny obraz – i to jest „magia” czytaniaJ

Poprosiliśmy uczniów klas trzecich oraz ich starszych kolegów i koleżanki z klas 4-7, żeby wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Zaczytana Szkoła” – czyli dokładnie takim jak hasło przewodnie projektu, w którym bierze udział nasza szkoła.

Jak widać , „Zaczytana Szkoła” kojarzy się nam różnie ale najczęściej po prostu z dziećmi, które czytają swoje ulubione książki, z tym co podczas czytania sobie wyobrażają, ze szkolną biblioteką i panią bibliotekarką oraz z konkretnymi tytułami. Wszystkie prace są bardzo inspirujące i wszystkie zachęcają do czytania,dzięki któremu rozwijamy naszą osobowość, poszerzamy wiedzę i miło spędzamy czas.

Oto wyniki pracy naszego Jury –złożonego z nauczycieli naszej szkoły z panią z plastyki na czele:

w kategorii klas 4-7:

I miejsce – Liliana kl.6a oraz Zuzanna kl.4b

II miejsce – Katarzyna kl.7c, Ada kl.4a oraz Antonina kl.4a

III miejsce – Szymon kl.7c oraz Natalia kl.4a

Wyróżnienia: Julia kl.4b, Magdalena kl.4a oraz Lilla kl.5a

w kategorii klas 3:

I miejsce – Kleopatra kl.3c

II miejsce – Martyna kl.3b

III miejsce – Monica kl.3c

wyróżnienia: Julia kl.3b, Mateusz S. kl3b oraz Natalia kl.3b

Gratulacje!!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! I pamiętajcie – czytajcie!!!!