Akcja Szlachetna Paczka 2020

Opublikowano: niedziela, 13, grudzień 2020

Szlachetne uczynki

„ Ja wiem, że istnieje tylko jedna prawdziwa moc warta posiadania. To moc, która nie pozwala brać, lecz dawać.”

Ursula K. Le GuinZiemiomorze

Kolejny już rok społeczność naszej szkoły pokazuje jak pięknie jest dawać, jak pięknie jest dzielić się z kimś kto naprawdę potrzebuje wsparcia. „Szlachetna Paczka” od „Nas” znów zagości pod choinką rodziny w potrzebie. W tym roku jest to rodzina pani Weroniki i pana Piotra oraz trójki ich dzieci. Dzięki wszystkim ludziom, którzy odpowiedzieli na nasz apel, na kilku ustach na pewno zagości uśmiech a świąteczny czas będzie radosny i naprawdę wyjątkowy. Państwa hojność okazała się wielka na tyle, że obdarowana przez nas rodzina otrzyma aż 13 świątecznych paczek. Dodatkowo, byliśmy w stanie podzielić się darami z miejscowym domem dziecka.

Dziękujemy wszystkim życzliwym darczyńcom. Bardzo wiele znaczy dla nas fakt, że możemy na Państwa liczyć w każdej sytuacji, że pospieszyliście Państwo z pomocą tak jak zawsze – mimo, że ten rok jest jednak tak bardzo inny niż „zawsze”. Brawa dla całej społeczności SP nr 36 w Katowicach!!!!