Samorząd Uczniowski 2020/2021

Opublikowano: poniedziałek, 19, październik 2020

Nowy Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2020/2021 to rok specyficzny. Można by powiedzieć, że wyjątkowy. W naszej szkole dowództwo w Samorządzie Uczniowskim przejęły dziewczyny. Ze względu na szczególne okoliczności związane z pandemią, cała procedura wyborów, była nieco zmieniona.                   Ale ostatecznie, dosyć szybko wyłonił się zespół mocno zaangażowanych, młodych ludzi, gotowych działać na rzecz społeczności uczniowskiej.

Przewodniczącą została Marta Strychalska z kl.8b, zastępcą Wiktoria Chrzęstek z kl.8a, sekretarzem Agata Kozłowska z kl.7b .                   Do dziewczyn dołączyła pokaźna gromadka ochotników, chętnych do pomocy w każdych okolicznościach, w których przyjdzie nam wszystkim w tym roku pracować.

Gratulujemy i czekamy na działania nowego Samorządu!!!