WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „ŚWIAT ROŚLIN OWADOŻERNYCH” (etap szkolny)

Opublikowano: niedziela, 04, październik 2020

Dnia 24 września 2020r. zakończono przyjmowanie prac na ogólnopolski konkurs plastyczny pod hasłem „Świat roślin owadożernych”.  Na konkurs dostarczono 78 prac – 51 dzieł małych artystów z klas I – III i 28 prac z klas IV – VIII wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

Jury w składzie: mgr Mariola Staszowska  (przewodnicząca), mgr Anna Krakowska – Wierzbik, mgr Marcin Jucha, mgr Agnieszka Wiąckowska – Siwek, mgr Karina Stępkowska, wyłoniło 28 najbardziej oryginalnych prac , które zostały przesłane do organizatora konkursu. Oto ich autorzy: kl.Ia – Alan , Amelia, Maja S., Maja S. – T., Jan, kl.Ib – Alan, Filip, Wiktor, Wojciech, kl.Ic – Marta, kl.IIa – Julia, kl.IIb – Marlon, kl.IIIa – Nikodem, kl.IIIb – Helena, Nina, kl.IIIc – Kleopatra, Monica, kl.IVa – Ada, Antonina, kl.IVb – Nadia, kl.Va – Małgorzata, Oliwia, kl. VIa – Martyna, kl.VIc – Weronika, kl.VIIb – Julia, Patryk, kl.VIIIb – Hania, Wiktoria.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Uczestnicy konkursu z kl.I – III otrzymają pochwały z zachowania, nagrody i dyplomy za udział, a uczniowie klas starszych pochwały z zachowania i oceny z przyrody i geografii. Życzymy powodzenia w następnym etapie konkursu!
ORGANIZATORZY ETAPU SZKOLNEGO
mgr M. Staszowska