Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca

Opublikowano: czwartek, 25, czerwiec 2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Rozpoczynając rok szkolny 2019/2020 nikt nie miał pojęcia, z jakimi nowymi wyzwaniami przyjdzie zmierzyć się uczniom, nauczycielom. I semestr okazał się tradycyjny - nauka, sprawdziany, konkursy, wyjścia edukacyjne, akademie okolicznościowe, przyjaźnie, czasem kłótnie, nieporozumienia... Klasy ósme zmierzyły się z nowym wyzwaniem - egzaminem próbnym. Wielu uczniów wzięło udział w konkursach przedmiotowych.Jednak to co zwykłe, normalne szybko się skończyło.

Panująca na świecie pandemia COVID- 19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”. Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego, który zapewne zapisze się na kartach historii. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Uczniowie, Wasi Rodzice, jak i My Nauczyciele. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności  i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

Z okazji nadchodzących wakacji życzymy Wam słonecznych dni, zdrowia oraz bezpiecznego odpoczynku.

Oto propozycje wakacyjnych stylizacji obowiązujących tego lata.:)

zdjęcia wakacyjne

Nabierzcie sił i motywacji do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Na zakończenie trochę wspomnień ze zdalnego nauczania. Zobaczcie jak wyglądały zdalne lekcje w klasie 5 a.

IMG 20200621 WA0006