Miesiąc Inkluzji - MAJ - Miesiąc Włączania

Opublikowano: piątek, 15, maj 2020

W ramach projektu In School ("Szkoły Włączające") zapraszamy
do współudziału w działaniach Miesiąca Inkluzji (włączania).

miesiąc inkluzji

Przez cały maj szkoły biorące udział w projekcie inicjują różne działania oraz włączają się w proponowane akcje mające na celu bycie razem, bycie dla siebie szczególnie w tym trudnym czasie izolacji. Zadbajmy o naszą szkolną społeczność, nasze emocjonalne bezpieczeństwo, wrażliwość na innego człowieka. Ważna jest współpraca, a w jej ramach wsparcie wszystkich.

Pomóżmy sobie, bądźmy bardziej wrażliwi na krzywdę, uczmy się umiejętności, które mogą się przydać w kryzysowych sytuacjach, a przede wszystkim pamiętajmy, że nasze życie to coś więcej niż samo przetrwanie- to też sztuka, radość, śmiech, oddech, przyglądanie się światu z ciekawością i troską - zadbajmy o świat i siebie.

Zapraszamy do aktywności uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz wszystkie osoby, które tylko mają ochotę w te działania się włączyć.

INFORMACJE O KOLEJNYCH WYDARZENIACH, AKCJACH, PROPOZYCJACH AKTYWNOŚCI ZNAJDZIECIE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ, DYSKU SZKOLNYM ORAZ NA STRONIE WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/278556833178959/