#SkarpetkoweWyzwanie

Opublikowano: środa, 25, marzec 2020

#SkarpetkoweWyzwanie

Kochani, znaleźliśmy się wszyscy niespodziewanie w nadzwyczajnej sytuacji. Epidemia Korona wirusa sprawia, że nie możemy się widzieć bezpośrednio, uczymy się zdalnie i kontaktujemy się ze sobą na odległość. Ale ten stan rzeczy nie oznacza, że rezygnujemy z naszych działań charytatywno – wolontariackich.

Nasze Szkolne Koło ze wsparciem Samorządu Uczniowskiego, wzięło udział w akcji „Skarpetkowe Wyzwanie” – jest to akcja, która odbywa się co roku 21 marca – w tym roku w sobotę, i wiąże się ze Światowym Dniem Zespołu Downa.

Wyrazem naszej solidarności a jednocześnie podkreśleniem wyjątkowości ludzkiej, jest założenie w tym dniu dwóch różnych skarpetek. Nasza młodzież również postanowiła wesprzeć w ten wyjątkowy sposób, osoby z Zespołem Downa. Świat jest piękny w swej różnorodności – i to właśnie chcieliśmy w tym dniu podkreślić. Zapraszamy wszystkich do włączenia się do akcji za rok!!!