#SkarpetkoweWyzwanie

Opublikowano: środa, 25, marzec 2020

#SkarpetkoweWyzwanie

kolorowe skarpetki    Kochani, znaleźliśmy się wszyscy niespodziewanie w nadzwyczajnej sytuacji.
    Epidemia Korona wirusa sprawia, że nie możemy się widzieć bezpośrednio,
    uczymy się zdalnie i kontaktujemy się ze sobą na odległość.
    Ale ten stan rzeczy nie oznacza, że rezygnujemy z naszych działań charytatywno –
    wolontariackich w tym roku szkolnym bardzo mocno nastawionych na życzliwe
    WŁĄCZANIE WSZYSTKICH  w naszą szkolną społeczność!!!

INSCOOL GREEN pequeño

images

Nasze Szkolne Koło ze wsparciem Samorządu Uczniowskiego, wzięło udział w akcji „Skarpetkowe Wyzwanie” – jest to akcja, która odbywa się co roku 21 marca – w tym roku w sobotę, i wiąże się ze Światowym Dniem Zespołu Downa.

Wyrazem naszej solidarności a jednocześnie podkreśleniem wyjątkowości ludzkiej, jest założenie w tym dniu dwóch różnych skarpetek. Nasza młodzież również postanowiła wesprzeć w ten wyjątkowy sposób, osoby z Zespołem Downa. ŚWIAT JEST PIĘKNY W SWEJ RÓZNORODNOŚCI  i to właśnie chcieliśmy w tym dniu podkreślić. Zapraszamy wszystkich do WŁĄCZENIA się do akcji !!!